„Minu elu ongi üks kriiside jada, õnn on see, kui üks kriis on lõppenud ja teine pole alanud,“ rääkis ooperilaulja Reigo Tamm saates (37) „Hommik Anuga“. „Nende vaheline aeg on õnn,“ tõdes Tamm ja lisas, et aasta lõpus ta kukkus paar korda kokku.
„Minu elu ongi üks kriiside jada, õnn on see, kui üks kriis on lõppenud ja teine pole alanud,“ rääkis ooperilaulja Reigo Tamm saates (37) „Hommik Anuga“. „Nende vaheline aeg on õnn,“ tõdes Tamm ja lisas, et aasta lõpus ta kukkus paar korda kokku.
Atsisiųskite mūsų programą